bluzy męskie rozpinane bez kaptura

Moda jest istotnym czynnikiem przy wyborze ubrań nie tylko w przypadku kobiet, ale i mężczyzn. Stylowe bluzy bez kaptura od dawna zdominowały szafę niemal każdego mężczyzny. Ta miękka i wygodna odzież pasuje każdemu bez względu na wiek czy typ sylwetki. Aczkolwiek, by taka bluza dobrze wyglądała i powodowała spektakularny efekt, a nie była kolejnym, przypadkowym wyborem podczas robienia zakupów powinno uwzględnić się kilka zasad.

Nadruki na męskich bluzach rozpinanych bez kaptura 

Geometryczne wzory nadają charakteru i wyrazistości, zatem stawiając na nie w stylizacji, należy zrezygnować z innych kontrastowych elementów garderoby. Bluzy męskie rozpinane bez kaptura z tego typu nadrukami mogą optycznie poszerzyć sylwetkę, dlatego będą dobrym wyborem dla panów, chcących wizualnie nieco zwiększyć objętość swojej klatki piersiowej bądź pleców, w zależności od umiejscowienia wzoru. 

Niewielkie napisy bądź aplikacje w okolicy klatki piersiowej ożywią zbyt stonowaną stylizację. Akcent postawiony na górną część sylwetki pomoże odciągnąć uwagę od ewentualnych mankamentów w obrębie brzucha, pozwalając na uzyskanie pożądanego przez mężczyzn, kształtu sylwetki w formie odwróconego trójkąta. 

Cechy, na które należy zwrócić uwagę podczas wyboru bluz męskich rozpinanych bez kaptura

Przed zabraniem danej bluzy do przymierzalni, a tym bardziej jej kupnem, należy przyjrzeć się uważnie dostępnym modelom. Parametrami, którym warto poświęcić uwagę są: 

  • rodzaj oraz grubość tkaniny: istotne jest określenie, na jaki sezon przeznaczona będzie bluza, co ułatwi podjęcie decyzji. Na lato zdecydowanie bardziej polecane są bluzy męskie rozpinane bez kaptura wykonane z bawełnianej tkaniny, natomiast zimą lepiej wybrać wersję polarową z dodatkową stójką.
  • kolorystyka: stonowane odcienie są uniwersalne i bardziej praktyczne, a ponadto ułatwią komponowanie stylizacji.