joggers - spodnie

Początkowo mało atrakcyjne, teraz wybierane przez tłumy. Spodnie joggers – bo o nich mowa – to element garderoby, który warto posiadać w swojej szafie, bowiem można stworzyć z nim wiele niepowtarzalnych stylizacji. Minęły czasy, w których spodnie joggers były widywane tylko na siłowni – teraz są częścią zarówno sportowych, jak i bardziej wyszukanych stylizacji.

Na sportowo

Miłośnicy luźnego stylu doceniają joggersy za ich niezobowiązujący i uniwersalny krój. Są to spodnie, które dobrze komponują się z t-shirtami, oversize’owymi bluzami oraz ortalionowymi i jeansowymi kurtami. Sneakersy, trampki lub tenisówki również idealnie dopełniają całość utrzymaną w dresowym klimacie, który sprawdza się zarówno na siłowni, jak i na ulicach. Sportowy styl pasuje do młodszych i starszych – jest to więc niezwykle uniwersalny wybór.

Klasycznie, czyli elegancja przełamana ulicznym stylem

Dzisiaj nikogo już nie dziwią nietypowe połączenia elementów garderoby. Z powodzeniem można bawić się gustami i komponować stylizacje z pozornie sprzecznymi ze sobą ubraniami. Joggery męskie dobrze wyglądają w połączeniu z koszulą bądź marynarką. Ciekawym przełamaniem może być również kurtka ramoneska oraz skórzane buty. Wybierając klasyczny ubiór, warto sięgnąć po spodnie joggers, które są wykonane z denimu lub innego, sztywniejszego materiału – wtedy łatwiej jest osiągnąć efekt klasycznego ubioru niż w przypadku wyboru standardowych, bawełnianych joggersów.

Czy joggery dla panów to wybór idealny? Na pewno taki, który przyda się na wiele okazji – a to wystarczy, by skusić się na ich zakup.