sandaly na slupku

Sandały są absolutnym must have w letniej szafie każdej kobiety, na sklepowych półkach i w sklepach internetowych przed rozpoczęciem sezonu mamy do wyboru tysiące modeli, a każdy kolejny rok przynosi nowe trendy. Idealnie byłoby mieć kilkanaście par sandałów na słupku, kilkanaście na obcasach różnych wysokości i jeszcze kilka na płaskiej podeszwie. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie – co zrobić jeśli partner, mąż nie chce słyszeć o kolejnej parze butów, których tak bardzo potrzebujemy, albo po prostu nasza szafa, czy budżet nie udźwigną takich ilości?

Sandały na słupku
Sandały na słupku

Sandały na słupku, na obcasie, czy na płaskiej podeszwie?

Sandały na słupku będą idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich kobiet, które na szpilce nie czują się wygodnie i stabilnie. Jeśli ktoś oczekuje od butów nie tylko rewelacyjnego wyglądu, ale też pewnego punktu podparcia powinien zrezygnować z cieniutkiego obcasa na rzecz sandałów na słupku w jakimś niesamowitym kroju, czy wzorze – przy dzisiejszych możliwościach na pewno uda się coś znaleźć.

Sandały na obcasie raczej nie są idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto potrzebuje butów, które zapewnią komfort przez kilkanaście godzin, ale na pewno mogą być cudownym, zmysłowym wykończeniem wieczornej stylizacji. Sprawią, że właścicielka poczuje się zmysłowo i atrakcyjnie, warto więc je rozważyć, jeśli chce się zrobić piorunujące wrażenie

Buty na płaskiej podeszwie są idealnym rozwiązaniem na co dzień. W lato nie ma lepszej, wygodniejszej i bardziej komfortowej opcji. Sprawdzą się idealnie do pracy, czy nawet na luźne wyjście ze znajomymi.

Wiadomo – im więcej butów można mieć tym lepiej. Jeśli jednak coś nas ogranicza to warto zainwestować w co najmniej jedną parę sandałów każdego rodzaju – trwałe, wygodne i wytrzymałe modele zostaną z nami na lata.