narzutki damskie letnie

Stylowe narzutki damskie letnie są doskonałą letnią alternatywą dla marynarek, kardiganów i płaszczy. Klasyczne modele można łączyć z różnymi stylizacjami, ich fason zmienia się w zależności od panujących trendów. Są one przeznaczone dla wszystkich kobiet, niezależnie od figury, należy tylko dopasować odpowiedni fason.

Narzutki damskie letnie a rodzaj figury

Figura gruszki charakteryzuje się masywnymi biodrami i ładnym wcięciem w talii, do tego typu sylwetki będą pasować narzutki damskie letnie o dłuższym kroju do kolan, albo za kolano, mogą mieć żywe, energetyczne wzory i abstrakcyjne kolory. Panie z figurą kolumny mogą zastosować taki rodzaj ubioru, zaznaczając paskiem wcięcie w talii. Z kolei na zbyt szerokie ramiona w stosunku do bioder dobrym rozwiązaniem są narzutki damskie letnie wykonane z lejącej tkaniny i nierówno zakończonym dole. Dla przeciwwagi można także zastosować szerokie ozdobne zewnętrzne kieszenie. Narzutki w formie indiańskiego poncza będą dobrym rozwiązaniem dla kobiet z figurą jabłka.

Przykłady stylizacji z letnią narzutką

Narzutki damskie letnie występują w wielu fasonach:

 – narzutka w stylu boho doskonale komponuje się z granatowymi jeansowymi dzwonami, wyszywanym topem oraz etniczną biżuterią,

 – narzutki dziergane albo koronkowe wykonane z naturalnych materiałów można skompletować z letnimi sukienkami, czy minispódniczką i sandałkami na obcasie,

 – propozycją do pracy mogą być narzutki damskie letnie przewiązane paskiem w talii, połączone z klasycznym topem i szerokimi spodniami na kant.