Wybierając torebkę koniecznie trzeba dopasować ją do stylizacji, ale warto również zwrócić uwagę na obowiązujące w modzie trendy. Jak wyglądają modne torebki w sezonie jesienno-zimowym?

Listonoszki – do pracy i na wyjście

Modne torebki listonoszki od wielu sezonów są na naszych ulicach. Nic dziwnego! Są eleganckie, pojemne i wygodne. W tym sezonie projektanci zadbali, by kobiety mogły wybrać nowe, ciekawe modele. Warto sprawdzać czy w danym sklepie https://greenpoint.pl/122-listonoszki swój produkt promuje dany projektant.

Torebka damska listonoszka świetnie sprawdza się w połączeniu z jeansami, jak i małą czarną. W wersji codziennej można zdecydować się na listonoszkę z modną, pikowana klapą.

Na specjalne okazje warto wybrać listonoszki z dodatkami biżuteryjnymi. Cekiny, charmsy czy korale to detale, które są bardzo efektowne i eleganckie.

Torebka na łańcuszku

Torebki damskie na łańcuszku to kolejny trend, z którego bardzo chętnie korzystają kobiety.

Modne torebki na łańcuszku sprawdzają się nie tylko w stylizacjach wyjściowych, ale również w casualowych, z których korzystamy na co dzień. Łańcuszki, na których są zawieszone torebki mają bardzo różnorodne formy.

Znajdziemy delikatne i subtelne oraz grube i o dużych oczkach. Bardzo często łańcuszek jest tylko częściowym elementem paska, reszta jest skórzana.

Torebki damskie w sezonie zimowym są bardzo zróżnicowane. Możemy nosić wielkie shopperki, w których zmieści się wszystko, czego potrzebujemy, jak i niewielkie torebki przypięte do paska, w których można schować wyłącznie klucze i telefon.

Warto również zwrócić uwagę na materiały. Skóra, eko skóra, filc czy wiklina to materiały, które zobaczymy na torebkach w tym sezonie.