bluza kibica

Bluzy męskie bez kaptura to absolutny hit w kręgach mody, który pozostaje praktycznie niezmienny od wielu lat. Tego rodzaju duże powodzenie danego elementu garderoby bluzy bez kaptura dla mężczyzn zawdzięczają wielu swoim właściwościom, które użytkownicy uważają za wyłącznie pozytywne. W każdym bądź razie jest to ciuch, który bez wątpienia powinien posiadać w swojej szafie każdy pan, a najlepiej nie tylko w postaci jednej sztuki. Na co jednak zwrócić uwagę kupując go?

W pierwszej kolejności rozmiarodzież patriotyczna

Na początek należy przyjrzeć się kwestii zdecydowanie najważniejszej. O czym mowa? Otóż, definitywnym priorytetem w kwestii zakupu bluzy męskiej nieposiadającej kaptura jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Choć sprawa wydaje się oczywista, wcale taka nie jest w praktyce. Wiele osób nie wie, czy bluza tego typu powinna być raczej obcisła, czy nieco szersza. Eksperci jasno odpowiadają, że lepszym rozwiązaniem w przypadku tej części garderoby jest wybranie rozmiaru większego o jeden od tego, który nosimy na co dzień

W drugiej kolejności kolorystyka

Drugim ważnym aspektem zakupów w tym obszarze jest kolorystyka. Należy ją dobrać w zależności od posiadanej karnacji, jak również, co ciekawe, pory roku. O ile latem czy wiosną dobrze jest decydować się na kolory jasne i delikatne, o tyle w trakcie zimy czy jesieni lepiej kupować bluzy męskie bez kaptura w odcieniach:

  • pomarańczy
  • czerwieni
  • granatu

Wszystko dlatego, by w te chłodniejsze i jednocześnie ciemniejsze okresy roku dodać nieco koloru swojemu wizerunkowi. Każdy zresztą szybko przekona się, że w takich mocnych kolorach czuje się dużo lepiej.