Wybranie odpowiedniej jakości butów do sukienki na wesele, to nie lada wyzwanie. Musimy jednak wiedzieć, że są pewne bardzo jasno określone zasady, według których jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów wybrać odpowiednie obuwie do sukienki. Jakie zatem będą idealne buty do sukienki na wesele?

Po pierwsze – dopasuj buty do długości sukienki

Najważniejsze, jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej jakości butów do sukienki na wesele jest dopasowanie ich do jej długości. Nie założymy bowiem butów na płaskim obcasie do długiej sukienki. Nie będzie się ona dobrze układała a poza tym, istnieje ryzyko, że sukienka będzie się ciągnęła po ziemi. Do długiej sukienki na wesele, najlepszym rozwiązaniem jest założenie butów na wyższym obcasie. Zupełnie inaczej rzecz się ma, jeśli chodzi o buty do krótkiej sukienki. 

Jakie buty są idealne do krótkiej sukienki na wesele?

W przypadku krótkich sukienek, możemy wybrać bez problemu buty na niższym, bądź zupełnie płaskim obcasie. Będą się one doskonale prezentowały, a poza tym – zapewnią nam odpowiedni komfort, jeśli chodzi o ich noszenie. Jeśli jednak chcemy założyć buty na wyższym obcasie, ale nie chcemy, by były to szpilki, świetnym rozwiązaniem jest wybór butów na koturnie. One także doskonale będą pasowały do krótkiej sukienki na wesele.

Zainteresowani? Po więcej informacji zapraszam tu