bluzki z odkrytymi ramionami

Uosobieniem kobiecości, romantyzmu, delikatności i seksowności jest modna bluzka z odkrytymi ramionami. Takie modele odzieży damskiej od kilku lat nie schodzą z modnych wybiegów. Za każdym razem projektanci dodają nowe ekskluzywne szczegóły, nadając produktom niespotykany wcześniej styl. Bluzki z odkrytymi ramionami nadają się dla kobiet o każdym typie sylwetki, przyciągając wzrok mężczyzn. W takich ubraniach nie pozostaniesz niezauważona.

Modne i stylowe kombinacje

Kompetentnie łącząc ubrania, stworzysz udane looki na różne sytuacje życiowe. Letnie bluzki z odkrytymi ramionami jak te dostępne na tej stronie są często wykorzystywane na uroczyste okazje, zakłada się je na spacer z przyjaciółmi i na imprezy. Rzadziej są wykorzystywane do stylizacji biurowych, choć modne kobiety mogą równie dobrze nosić je do pracy, jeśli w firmie nie obowiązuje ścisły dress code.

bluzki z odkrytymi ramionami

Jasny, modny wygląd z bluzką z odkrytymi ramionami

W codziennym zestawie z regularnymi i wygodnymi butami bluzka wygląda prosto, zwięźle i gustownie. Jeśli ma dodatki w postaci koronkowych falban, taka wersja jest bardziej uroczysta. Biała oryginalna bluzka sprawi, że nie będzie można się jej oprzeć — można ją nosić do biura, dodając efektowny żakiet lub marynarkę. W wersji biurowej sprawdzi się również czarna lub niebieska spódnica ołówkowa.

Zostaniesz zauważona i doceniona na imprezie lub spotkaniu z przyjaciółmi, jeśli założysz uwodzicielską bluzkę z odkrytymi ramionami w kwiatowy lub nietypowy print. Uzupełnij stylizację o prosty, lakoniczny dół — spódnicę lub spodnie.