kurtka pitbull

Styl miejski ma niejedno oblicze, ale żadna marka i żaden produkt odzieżowy nie oddają tego stylu tak dobrze, jak kurtki Pitbull. Dlaczego tak się dzieje? Skąd pomysł na taką, nie inną estetykę? Kto może chodzić w takich kurtkach i czy odzież od Pitbull może nosić każdy? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule!

Styl miejski i kurtki Pitbull

kurtki pitbull

Styl miejski to sposób ubierania się, który polega na tym, aby połączyć maksymalną wygodę z niebanalną, niepodobną do innych estetyką na najwyższym poziomie. Efektem są właśnie kurtki Pitbull, które projektowane są w taki sposób, aby zapewniać komfort temu, kto je nosi, ale również wyglądać atrakcyjnie bez kosztów w postaci sztywnych, bardziej formalnych rozwiązań, które jednak swobodę ruchów krępują.

Styl miejski kurtek Pitbull to także mnóstwo inspiracji, głównie zza oceanu, czyli ze Stanów Zjednoczonych, w postaci nieco przerobionych kurtek w stylu amerykańskiego studenta z drużyny futbolowej, schludnych kurtek podobnych bomberkom czy nawet takich, które do złudzenia przypominają koszulę (zapinane również na guziki z kołnierzykiem u szyi).

Dla kogo kurtki Pitbull?

Odpowiedź jest bardzo prosta: dla wszystkich tych, którzy uwielbiają modę w stylu streetwear lub urban i cenią zarówno elegancką, choć stonowaną estetykę w stylu funkcjonalnym, jak i komfort wynikający z noszenia niezwykle wygodnych kurtek Pitbull. W takim rodzaju odzieży wierzchniej nie da się nie wyglądać atrakcyjnie, bo jest niezwykle uniwersalna, prosta, ale z robiącymi wrażenie dodatkami czy rozwiązaniami i wygodna.

Kurtki takie świetnie komponują się z niemal każdym rodzajem obuwia i spodni!

Szeroką ofertę kurtek PitBull znajdziesz na: https://www.fightershop.com.pl/c278-kurtki-meskie