Kozaki skórzane dla nastolatki.

W fazie dojrzewania diametralnie zmieniają się potrzeby młodej kobiety. Dziewczęta zaczynają się malować, naśladować ubiór gwiazd showbiznesu, samodzielnie eksperymentować z dobieraniem ubrań oraz dodatków. W kwestii obuwia bywają bardzo wybredne. Włoscy producenci wychodzą naprzeciw swoim klientkom i wręcz prześcigają się w tworzeniu butów dla nastolatek. Na porę jesienną i zimową niezastąpione są oczywiście kozaki skórzane. Jaki model jest najbardziej odpowiedni dla młodych buntowniczek?

Kozaki ze skóry naturalnej

Dlaczego kozaki wykonane z naturalnego tworzywa uchodzą za najlepsze gatunkowo? Skóra nie blokuje dopływu powietrza do stóp, dzięki czemu mogą one swobodnie „oddychać”. Buty z naturalnej skóry nie powodują bolesnych otarć i odcisków. Poziom wydzielanego potu jest optymalny, więc hamowany jest rozwój bakterii i grzybów.

Kozaki skórzane dla nastolatki.

Kozaki włoskie polecane są w szczególności nastolatkom, bo są po prostu bardzo wygodne, trwałe i modne w każdym sezonie.

Zamsz welurowy to też skóra!

Zamsz typu welur to wysokiej jakości naturalna skóra o charakterystycznej strukturze drobnego meszku. Kozaki wykonane z zamszu są popularne w każdej kategorii wiekowej – uwielbiają je również przedstawicielki młodzieży. Takie buty sprawdzą się w niejednym odzieżowym zestawie – zarówno skomponowanym na potrzeby eleganckiego wyjścia, jak również mniej uroczystej okazji. Dobrze sprzedają się muszkieterki na obcasie lub płaskiej podeszwie. Dziewczęta upodobały sobie ciepłe kozaczki na koturnach. Taki model jest bardzo uniwersalny. Zapewnia podwyższenie, a jednocześnie stabilność dla stóp.