długa sukienka na jesień

Jesienne słoty wymagają dobrej oprawy nie znaczy to, że powinnyśmy zakładać wyłącznie ciuchy, które będą chroniły przed zimnem. Czasami potrzebne są również sukienki, które będą przypomnieniem lata. Jak nosić tego typu sukienki jesienne by wyglądały elegancko i gustownie?

Letnie wspomnienie

Sukienki na jesień 2020 są delikatne, zwiewne i kobiece. Są to również sukienki, które nosiłyśmy latem. Dlaczego nie!

Kwieciste sukienki boho w jesiennej aranżacji są przypomnieniem lata. Delikatne sukienki na jesień w połączeniu z marynarką czy kurtką jeansową bądź ramoneską wyglądają elegancko i ciekawie. Jednocześnie wierzchnie okrycie pozwoli nam czuć się komfortowo.

Boho sukienki na jesień możemy łączyć z kozakami na słupku czy w bardziej eleganckiej i wieczorowej wersji na szpilce.

Sukienka do pracy

Sukienki na jesień o kroju marynarki to propozycja dla pań, które nie mogą pozwolić sobie na swobodny, kobiecy styl boho.

Sukienki jesienne o kroju marynarki są eleganckie, gustowne, a jednocześnie pomogą w ukryciu kilku zbędnych kilogramów w rejonie brzucha. Łącząc sukienkę z wygodnymi czółenkami na słupku nude można przechodzić cały dzień. Jest to sukienka jesienna, która sprawdzi się w pracy, na spotkaniu biznesowym czy wieczorem w restauracji.

Warto pamiętać, że sukienki jesienne najczęściej nosimy w brązach, zaczynając od delikatnych, naturalnych kolorów nude, poprzez ciepłe, pomarańczowe brązy, aż do ich głębokich odcieni. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, by postawić również na bardziej charakterystyczne kolory. Czerwień, granat czy mocna zieleń to kolory jesieni 2020.