torebki crossbody

Torebka to tak naprawdę atrybut każdej kobiety. Co więcej, potrafi uratować, czy też totalnie zepsuć każdą ze stylizacji. Właśnie dlatego tak ważny jest jej poprawny wybór. Oczywiście w szafie każdej kobiety znajduje się przynajmniej kilka modeli. Warto jednak skupić się na tych, które obecnie są najmodniejsze. Jak to wygląda w rzeczywistości? Pora to sprawdzić.

Moda na torebki crossbody

Obecnie panuje moda na torebki crossbody. Niestety dla wielu osób pojęcie to jest dosyć tajemnicze. Bardzo łatwo można jednak wykalkulować, cóż to jest za torebka. Jest to torebka, którą się nosi „na krzyż”. Krzyżem jest ciało kobiety, a dodatkiem torebka. Najczęściej torebki crossbody mają długi pasek. Przerzuca się go przez głowę. Pasek przeprowadza się po skosie i torebka ląduje finalnie na biodrze, czy też nieco wyżej niego.

torebki crossbody

Za co kobiety kochają torebki crossbody?

Dlaczego akurat torebki crossbody cieszą się tak dużą popularnością? Tak naprawdę z kilku powodów. Są nimi:

  • niesamowita wygoda,
  • wolne całkowicie ręce,
  • pełna swoboda ruchów.

Na dodatek można spokojnie i dowolnie dostosować wielkość modelu i nosić go jeszcze wygodniej. Na rynku można znaleźć ten typ torebek w rozmiarach kopertowych, ale także znacznie większe, a nawet takie, które mieszczą rozmiar A4. Wybór ten pozostawia się już kobiecie. To przecież sama zainteresowana wie najlepiej, która torebka będzie strzałem w dziesiątkę, a która raczej nie będzie się cieszyła zbyt dużą popularnością.

Wiosną i latem poleca się bardziej żywe kolory, które są pastelowe, a nawet neonowe. Są to kolory przyciągające wzrok i idealnie nadające się na takie właśnie pory roku. Z kolei jesienią i zimą wybiera się bardziej stonowane kolory. Nie oznacza wcale, że są one brzydsze, czy też mniej interesujące. Nic bardziej mylnego.

Każda torebka jest na swój sposób piękna i będzie odnajdowała się w całkowicie innej stylizacji i okazji. Ograniczenie się w garderobie do jednej, czy też dwóch torebek jest wręcz niemożliwe.