Antracytowy komplet dresowy z weluru

Dres jest strojem, w którym można prezentować się stylowo, a równocześnie czuć bardzo wygodnie. Obecnie ubrania te nie kojarzą się z brakiem gustu i dobrego smaku, gdyż projektuje się je i szyje z dobrej jakości materiałów oraz w zgodzie z panującymi aktualnie trendami modowymi. Nawet celebrytki tj. siostry Kardashian czy Hailey Bieber wypuszczają na rynek własne kolekcje dresów. Spośród wielu fasonów i modeli godnym uwagi artykułem jest antracytowy komplet dresowy z weluru.

Antracytowy komplet dresowy z weluru – cechy

Dresy welurowe posiadają szereg cech, które wyróżniają je na tle konkurencji. Należą do nich m.in.:

  • miękkość w dotyku,
  • zapewnienie użytkownikowi komfortu termicznego,
  • dobre dopasowanie do kształtów ciała przy braku odkształceń materiału,
  • odporność na rozciąganie i wypychanie miejscach kolan i łokci.

Dodatkowo dzięki swej barwie antracytowy komplet dresowy z weluru jest nadzwyczaj elegancki i wyjątkowy. Antracyt jest podobnym do grafitu, bardzo ciemnym odcieniem szarości, który ostatnimi czasy zyskał popularność w aranżacji wnętrz. Należy również do grona kolorów najczęściej wybieranych do tworzenia modnych stylizacji ze względu na uniwersalność i łatwość w łączeniu z innymi barwami. 

Antracytowy komplet dresowy z weluru

Na jakie okazje sprawdzą się dresy welurowe?

Antracytowy komplet dresowy z weluru nadaje się do uprawiania sportu na świeżym powietrzu czy siłowni. Można zabrać go w podróż np. do sanatorium bez obaw, że wygniecie się w walizce. Sprawdzi się również jako ubiór domowy do odpoczynku na kanapie lub pracy zdalnej, a także strój casualowy na wieczór przy ognisku ze znajomymi. W chłodniejsze dni można nałożyć samą antracytową bluzę, która idealnie zgra się z czarnymi spodniami. Natomiast welurowe spodnie połączone z T-shirtem dodadzą stylizacji sportowy miejski look.