Okres karmienia to czas, kiedy wiele mam poszukuje idealnej, funkcjonalnej, a do tego pięknie prezentującej się bielizny. Na szczęście producenci bielizny (np. lupoline bielizna do karmienia) zadbali o to, by nawet aktywnym mamom zaoferować piękne modele biustonoszy czy innych elementów bielizny.

Jak wybierać biustonosze dla karmiących?

Lupoline biustonosze dla karmiących ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia to szeroka oferta różnych modeli, wśród których każda z mam znajdzie swój ulubiony. Dobrze dobrany biustonosz dla karmiących mam to taki, który będzie wykonany z dobrej jakości materiałów, wśród których idealnie sprawdzają się wszelkiego typu dzianiny, ponieważ one idealnie dopasowują się do ciała. Tego typu biustonosz musi też prawidłowo podtrzymywać piersi i to niezależnie od tego, czy są one pełne mleka czy nie. Co więcej decydując się na zakup lupoline biustonosz dla karmiących warto zwrócić uwagę na to, by miseczki przylegały do mostka, zaś ich górna krawędź nie wbija się w piersi. Piersi muszą być dobrze trzymany przez biustonosz, by nie wylewały się z miseczek.

Biustonosz usztywniany dla karmiących

Wbrew powszechnym przekonaniom nawet mamy karmiące mogą zdecydować się na zakup usztywnianego biustonosza do karmienia. Tu jednak koniecznie trzeba zwrócić uwagę na zastosowane w biustonoszu fiszbiny, które muszą obejmować całą dolną część biustu. Tylko wtedy będą one doskonale podtrzymywane, a przy tym też nie będą wbijać się w pierś z boku ani z przodu. Tak dobrany biustonosz będzie wygodny w noszeniu i nie będzie sprawiał dyskomfortu.